Title Image

Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany
9 wpisów.
Magda napisał/a 2023-04-17
Serdecznie dziękuję firmie Pana Marcina Ziółkowskiego. Obsługa na bardzo wysokim poziomie. Mimo świąt błyskawiczna pomoc, transport zmarłej 200 km jeszcze tego samego dnia, poświęcenie, kontakt telefoniczny, pomoc w znalezieniu najlepszych rozwiązań, itp. Wielki szacunek, bez pośpiechu. Nikomu nie życzę takich uroczystości, ale niestety są wpisane w nasze życie. Firma zdecydowanie godna polecenia.
Katarzyna C napisał/a 2023-01-25
Bardzo dobra firma, Pana Ziółkowskiego wszyscy u nas w miejscowości znamy od lat, uczciwy człowiek - polecam
Rodzina Ostrowskich napisał/a 2022-12-04
Nagła śmierć naszej mamy była dla nas bardzo ciężkim przeżyciem, dzięki państwa zakładowi wszystko odbyło się bardzo sprawnie ,delikatnie. Pan Marcin wszystko nam wytłumaczył, pięknie poprowadził różaniec, organizacja kwiatów ,zadbanie o każdy szczegół. Dziękujemy za okazane zrozumienie i szacunek wobec naszej rodziny i zmarłej mamy. Z czystym sumieniem polecamy
rodzina Kowal napisał/a 2022-11-23
Znam tą firmę z Czernikowa, nie wiedziałem, że prowadzą też dom pogrzebowy w Golubiu-dobrzyniu, zdecydowanie polecamy ich usługi całą rodziną.
Alina D. napisał/a 2022-09-19
Najlepszy dom pogrzebowy w okolicy, eleganckie karawany tańsi niż konkurencja - polecam
Anna S. napisał/a 2022-09-01
Dziękuję bardzo Panom z firmy pogrzebowej Ziółkowski za zorganizowanie pięknego pogrzebu na cmentarzu w Dobrzyniu. Będziemy z całą rodzina polecać waszą firmę
Teresa B. napisał/a 2022-07-07
Mogę potwierdzić, że Zakład Pogrzebowy Ziółkowski to firma ze wszech miar godna uznania i polecenia. Piękne uroczystości żałobne i dbałość o każdy szczegół oczarowały wszystkich uczestników pogrzebu mojej Mamy. Wyrażam Państwu ogromną wdzięczność za wszelkie dobro.
Ewelina. H. napisał/a 2022-06-15
W takich trudnych chwilach, jak śmierć bliskich, potrzebujemy życzliwej obecności innych ludzi. Takich właśnie ludzi spotkałam w firmie Ziółkowski po śmierci mojej jedynej siostry. Dziękuję za wszystko.
E. L. Burniccy napisał/a 2022-06-02
Zwracamy się z wyrazami wdzięczności oraz szacunku względem personelu Zakładu Pogrzebowego Ziółkowski, który zorganizował pogrzeb naszego syna Jacka. Państwa empatia, wielka kultura osobista to najlepsze świadectwo.
Call Now Button